0

SEVILJSKI BERBERIN LUIS: Suarez spektkularnim makazicama najavio potop Sevilje! (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.17 u 21:04

Očekivalo se da će utakmica na „Kamp nou“ između Sevilje i Barselone doneti veliku borbu i dosta uzbuđenja a ispostavilo se da je ona rešena već tokom prvog poluvremena.

Katalonci su do odlaska na odmor čak tri puta pogodili mrežu domaćina i tako je praktično zaključili do odlaska na odmor, a posebno lep bio je prvi gol a on je bio delo Luisa Sareza.

Urugvajski napadač je u 25. minutu na maestralan način, makazicma doneo prednost Barseloni od 1:0, i tako najavio trijumf domaćina. Kasnije se na njegov pogodak nadovezao i Mesi sa dva pogotka i tako uveo meč u mirniju luku.
Pogledajte kako je izgledala majstorija Suareza.

Izvor:Youtube/Alexander Thompson