0

‘ENFILD’ U TRANSU: Kutinjooooooo! Evo zašto ga Barsa očajnički želi! (VIDEO)

Objavljeno: 01.04.17 u 14:13

Fantastičan ‘Mersisajd derbi’ gledamo za sada na ‘Enfildu’ u Liverpulu.

Za svega pola sata igre u derbiju između Liverpula i Evertona videli smo tri gola, a rezultat na poluvremenu iznosi 2:1. Liverpul je brzo poveo preko Manea, Everton izjednačio u 27. minutu, a samo tri minuta kasnije Filip Kutinjo izveo magiju zbog koje ga mnogi smatraju jednim od najboljih igrača u Premijer ligi.

Tokom celog meča Kutinjo muči odbranu Evertona, koja jednostavno ne zna kako da ga brani. U 30. minutu uzeo je loptu, sjajnim driblingom izbacio jednog čuvara, zatim fintom i drugog, namestio se na desnu nogu i šutirao tako da nije ostavio golmanu vremena ni za pedalj da se pomeri. Fenomenalan gol.

Kada ovo vidimo, nije čudno što ga Barsa toliko želi u svojim redovima.

(Izvor: youtube / Brazucas)