0

NEODBRANJIVO: Brazilac u Kini nije zaboravio da igra, upravo je to dokazao ‘golčinom’ (VIDEO)

Objavljeno: 24.03.17 u 00:54

I u Južnoj Americi se igraju kvalifikacije za plasman na Svetsko prvenstvo u Rusiji.
Na poluvremenu je rezultat 1:1, a Brazilci su sjajnim pogotkom došli od izjednačenja.

Golman Brazila, Alison, je skrivio najstrožu kaznu koju je realizovao Edinson Kavani za vodstvo Urugvaja, na poravnanje rezultata se čekalo manje od 10 minuta.

Urugvajci su napravili grešku u dodavanju na polovini igrališta, gosti su nakon toga krenuli u kontru, lopta je stigla do Paulinja koji je na izvanredan način matirao Silvu.

(Izvor: YouTube/WRC10)