0

KAKO JE POČELO…: Tadić kreirao, Kostić iznudio, Tadić realizovao penal, Gruzija – Srbija 1:1 (VIDEO)

Objavljeno: 24.03.17 u 18:57

Nije uspevala reprezentacija Srbije da se tokom većeg dela prvog poluvremena nađe u izglednoj šansi, pa se činilo da će Gruzija na odmor sa prednošću iz šestog minuta meča.

Ipak, bio je dovoljan jedan trenutak inspiracije Dušana Tadića, koji je sjajno uposlio Filipa Kostića. Na njega je sa leđa startovao Kakabadze, oborio ga u kaznenom prostoru Gruzije, što je okaratkerisano kao start za najtežu kaznu.

Dušan Tadić je iskoristio jedanaesterac, pa će početak drugog poluvremena timovi dočekati izjednačeni – 1:1.