0

PROJEKTIL: Hart ne pamti da mu je neko da golčinu kakvu je postigao Podolski (VIDEO)

Objavljeno: 22.03.17 u 23:25

U prijateljskom meču odigranom između Nemačke i Engleske, ‘panceri’ su sa minimalnih 1:0 savladali ‘gordi albion’.

Dva svetska fudbalska giganta odlučila su da odmere snege pred mečeve kvalfikacija za Evropsko prvenstvo. Meč je oditan na Signal Iduna parku u Dortmundu, a Nemci su savladali Engleze 1:0 evrogolom Podolskog u 69. minutu utakmice. Bila je to ‘bomba’ koju dva Džoa Harta ne bi zaustavila.

(Izvor: YouTube/ALXrecords2)

Pre gola za ‘pancere’, Englezi su bili bolji tim. Prvu šansu već u 9. minutu imao je Kin. U 31. minutu je Lalana pogodio stativu, a nešto kasnije je i šut Dele Alija odbrano Ter Štegen. U drugom poluvremenu sem gola za TV špice nismo videli mnogo. Jednu šansu je imao Sane, ali je Hart tada bio u mogućnosti da obrani šut.

Inače, Podolskom je ovo bio oproštajni meč o selekcije ‘elfa’ za koju je nastupao 130 puta i postigao je 49 golova. Navijači su se od iskusnog napadača oprostili aplauzom i transparentom.