0

OVO NI DVA GOLMANA NE BI ODBRANILA: Bomba Mertensa iz slobodnjaka pocepala mrežu Skorupskog! (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.17 u 13:13

Napoli je već na polovini utakmice praktično završio posao na gostovanju u Empoliju, obezbedivši ogromnih 3:0 do odlaska na veliki odmor. Posebno lep bio jepogodak Belgijanca za vođstvo od 0:2.

Igrao se 24. minut utakmice kada se Dris Mertens namestio da izvede slobodan udarac sa dobrih 25 metara, a to je uradio na maestralan način, pokupivši paučinu iz desnog gornjeg ugla gola Skorupkog. Poljski golman se opružio koliko je dug, ali nije bio ni blizu da odbrni ovaj topovski udarac Belgijanca, koji se na najbolji mogući način iskupio za promašen jedanaesterac iz 7. minuta.

Pogledajte ovo remeg delo napadača Napolija.