0

FOTO screenshot

PRIMERA: Barselona odustala od titule? Deportivo savladao Katalonce! (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.17 u 18:33

Da je susret između Deportiva i Barselone odigran pre meča između Katalonaca i PSŽ-a, moguće je da tim iz Pariza ne bi bio onako pregažen, Deportivo la Korunja – Barselona 2:1.

Barselona je pred utakmicu 28. kola bila prva na tabeli sa dva meča manje i bodom više u odnosu na Real iz Madrida.

Nakon utakmice u la Korunji, Realu se pruža šansa da pobedom nad Betisom stigne ponovo do prvog mesta, a potom i pobedama u zaostalim mečevima pobegne na čak osam poena viška.

Igralo se bez golova do 40. minuta, kada je Hoselu doneo radost navijačima Depora. Ipak, na samom početku drugog poluvremena Suarez je izjednačio na 1:1.

Kada su svi pomislili da je pitanje trenutka kada će Barselona doći do drugog gola i napraviti kompletan preokret, Deportivo je poveo 2:1 i to pogotkom Berhantinjosa, igrača koji je pre nedelju dana zamalo ubio Fernanda Toresa.