0

PRIMERA: Sevilja predala borbu za titulu Realu i Barsi (VIDEO)

Objavljeno: 11.03.17 u 18:15

U 27. kolu Primere Sevilja je igrala samo 1:1 (1:1) sa Leganjesom i tako čini se ispala iz trke za titulu.

Trener Sevilje Sampaoli odlučio je da odmara pojedince za meč sa Lesterom u Ligi šampiona što mu se obilo o glavu. Nasrija nije bilo u timu, tako ni kreativnosti u timu sa ‘Sančez Pishuana’. To je iskoristio gost i osvojio bod, a mogao je i zaslužio više.

Leganjes je poveo već u 3. minutu kada je Gabriel pogodio. Posle toga usledio je miran deo meča, a Sevilja je izjednačila u 43. minutu kada je Korea odigrao dupli pas sa Jovetićem, a bivši napadač Partizana pogodio za 1:1. U drugom poluvremenu nije bilo velikih šansi.

Stevan Jovetic Goal HD – Sevilla 1-1 Leganes 11… by jahjahashani

Sevilja je sada treća sa 57 osvojenih bodova, tri manje od lidera Barselone sa utakmicom više i dva boda manje od Reala i dve utakmice više.