1

SUPER LIGA: Partizan rutinski sa Metalcem, mirno isčekuje rezultat iz Novog Sada (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.17 u 17:26

Crno-beli su na stadionu u Humskoj upisali sigurnu pobedu nad ekipom iz Gronjeg Milanovca, rezultatom 3:0 (1:0), i tako se barem na kratko približili Zvezdi na tri boda zaostatka.

Partizan je tokom čitavog susreta bio više nego dominantan rival i zasluženo upisao ubedljivu pobedu, koja je mogla da bude još i izrazitija da nije bilo raspoloženog golmana gostiju Belića.

Tokom prvog dela crno-beli su propustili veliki broj povoljnih šansi, ali su ipak u samom finišu uspeli da dođu do željenog vođstva pogotkom Leandra Tavambe.

Taj pogodak dodatno je otvorio rivala, koji je u nastavku morao ipak malo više da izađe na polovinu domaćina i to je Partizan umeo da kazni.

Najpre je u 62. minutu na asistenciju Vulićevića prednost duplirao Đurđević a konačnih 3:0 postavio je Petar Đuričković u 91. minutu nakon katastrofalne greške golmana Belića, koji je tako pokvario do tada sjajan utisak.