0

MUSLINE GLEDAŠ LI: Torino se mučio prvo poluvreme a onda je ušao Ljajić! (VIDEO)

Objavljeno: 05.03.17 u 17:35

Ekipa Siniše Mihalovića savladala je na domaćem terenu ekipu Palerma rezultatom 3:1 (0:1) a prevagu je doneo našinternacionalac koji je u igru ušao na startu drugog dela i sa dve asistencije pomogao Belotiju sa sruši rivala.

Prvo poluvreme završeno je vođstvom Sicilijanaca, koji su do prednosti došli u 30 minutu utakmice preko Andree Rispolija. Stvari su  posle 45 minuta delovale odlično po Palermo, koji  se bori da očuva status prvoligaša ali onda je u drugom poluvremenu u igru ušao Adem Ljajić.

Potencijalni reprezentativac Srbije je doneo preokret u igri „bikova“ i sa dve asistencije doprineo preokretu. Najpre je Iturbe u 72. minutu nakon kornera sa desne strane odlično pronašao Belotija oko peterca za izjednačenje.

Zatim je na scenu stupio Ljajić, koji je sa dve asistencije za Belotija u 76 i 81. minutu doneo pobedu Torinu.

Izvor:Youtube/FOOTBALL HIGHLIGHTS