0

SLS: Pet golova u Novom Sadu, Voša sprečila preokret Rada

Objavljeno: 26.02.17 u 19:29

Odigran je i poslednji meč 23. kola Superlige Srbije, a u njemu je Vojvodina sa 3:2 savladala ekipu Rada na svom „Karađorđu“.

Vojvodina je povela preko Dejana Melega u četvrtom minutu meča, a na odmor su domaći otišli sa 2:0 preko Siniše Babića u 37.

U drugom poluvremenu Rad je preko Lutovca smanjio na 2:1 u 55, ali je već u 58. ponovo bilo dva gola viška za Vojvodinu, strelac je bio Malbašić.

Uspeli su „Građevinari“ do kraja da postignu još jedan gol preko Miloševa u 76. minutu, ali ne i da izbegnu treći vezani poraz.

Vojvodina je tako učvrstila treću poziciju, sa 13 bodova više u odnosu na Mladost iz Lučana na četvrtom mestu, a za Partizanom zaostaje tri, dok za prvoplasiranom Crvenom zvezdom devet bodova.

Rad je na 11. mestu sa 24 boda, osam manje od Javora, koji zauzima osmu poziciju, poslednju koja vodi u plej of.