0

PRIMERA: Kakav preokret Reala! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.17 u 22:50

Real iz Madrida uspeo je (maltene) nemoguće – gubio je sa 2:0 od Viljareala, a potom uspeo da, za samo 19 minuta, preokrene i stigne do pobede koja veoma lako može imati i težinu titule!

Prvo poluvreme meča čiji je domaćin bio Viljareal završeno je bez golova, i malo ko je očekivao da će drugo poluvreme zaista obilovati uzbuđenjima.

A onda je sat otkucao 50. minut susreta…

Trigeros je doveo Viljreal u vođstvo, a navijači Reala su sa razlogom počeli da strahuju za nastavak, pogotovo uzevši u obzir sjajnu partiju Barselone protiv Atletiko Madrida ranije danas.

Šest minuta kasnije, novi šok – Sedrik Bakambu u 56. minutu povećava na 2:0 i maltene baca Real na kolena.

No, Madriđani ne bi bili to što jesu kada bi se predali, pa je usledio odgovor – prvo je Bejl u 64. smanjio na gol zaostatka, da bi deset minuta kasnije, nakon jedanaesterca, kom je prethodila žučna rasprava i čak tri žuta kartona za igrače „Žute podmornice“, Kristijano Ronaldo doneo poravnanje.

Madriđani su iskoristili nalet, i Alvaro Morata, koji je pet minuta pre toga ušao umesto Karima Benezeme, postavio je konačnih 3:2, za pobedu koja bi Realu veoma lako mogla da donese novi šampionski naslov, pošto je ovako tim iz Madrida ostao na prvom mestu na tabeli, uz bod viška i meč manje u odnosu na drugoplasiranu Barselonu.

Sa druge strane, Viljareal će imati za čim da žali, pogotovo ukoliko ne uspeju da ostanu na šestom mestu na tabeli i izgube mogućnost igranja Lige Evrope.