FOTO screenshot

PRIMERA: Bilbao ubedljiv, Hihon bez pobede nad Seltom

Objavljeno: 26.02.17 u 20:39

U mečevima 24. kola španske Primere, Atletik Bilbao je bio bolji od Granade, dok je Sporting iz Hihona remizirao sa Seltom.

Atletik iz Bilbaa savladao je Granadu bez većih problema, iako je izgledalo da će Baski imati teži zadatak, pošto je rezultat u 14. minutu glasio 1:1, kada je Karselo-Gonzales dao gol za goste tri minuta nakon Suasetovog pogotka za prednost Atletika.

Do kraja poluvremena Lekue je doveo ponovo Atletik do prednosti u 33, da bi San Hose u 69. potvrdio trijumf Bilbaa za sedmo emsto, dok je Granada ostala u zoni ispadanja.

U drugom meču večeri, Hihon je propustio šansu da dođe do tri važna boda, iako je vodio od 45. minuta preko Gomeza iz penala. Jago Aspas je 15 minuta pre kraja doneo poravnanje, samo minut nakon što je Mere dobio crveni karton, pa je Sporting susret završio sa 10 igrača.