0

SERIJA A: Roma u stopu prati ‘Staru damu’, Torino više od gola nije mogao (VIDEO)

Objavljeno: 19.02.17 u 19:59

U pretposlednjem meču 25. kola italijanske Serije A, Roma je na ‘Olimpiku’ savladala ekipu Torina, našeg Siniše Mihajlovića, rezultatom 4:1 (2:0).

Već u prvih 17 minuta ovaj meč je bio rešen. Golom Džeka u 10. minutu i Salaha u 17. Roma je već tada slomila otpor Torineza, koji su pre meča najavljivali da bi možda u Rimu mogli do iznenađenja.

Gol utakmice, a možda i kola postigao je Leandro Paredes, koji je u 65. minutu zakucao loptu u mrežu Harta sa preko 25 metara.

Sve što je do kraja tim Siniše Mihajlovića do kraja mogao jeste gol Maksija Lopeza, kada je pobegao odbrani Rimljana i efektno zatresao mrežu.

Tu nije bio kraj golovima, pošto je u nadoknadi vremena domaći tim postigao i četvrti gol preko Rađe Naingolana. Ponovo izvan kaznenog prostora.

(Izvor: youtube / JUST CALCIO 2)