Prolećni deo prvenstva počeo je utakmicom 22. kola između Mladosti i Radničkog u Lučanima, a slavio je domaćin sa minimalnih 1:0 (0:0).

Povezane vesti

Bila je ovo utakmica puna tenzija. Dovoljno je reći da je trener Lučanaca Neško Milovanović isključen, te je Mlaodst igrala bez trenera. Bilo je dosta uzbuđenja, ali je meč rešen u dva minuta od 80. do 82. minuta.

Igrao se 79. minut kada je Jovanović dobio odličnu loptu u prostor, Perendija je oborio brzonogog napadača, a sudija je pokazao na penal. Siguran izvođač bio je Bojović. Samo dva minuta kasnije napadač Lučanaca Odita je igrao rukom u svom kaznenom prostoru i dosđen je penal za Radnički. Loptu je u ruke uzeo Arsić, ali je Krznarić bio sjajan i zaustavio šut. U 88. minutu Odita je imao šansu da poveća prednost Mladosti, ali je pogodio stativu. Radnički je pokušavao da stigne do izjednačenja, ali u tome nije uspeo.