SLS: ‘Ludnica’ u dva minuta, Mladost pogodila penal, Radnički nije

Prolećni deo prvenstva počeo je utakmicom 22. kola između Mladosti i Radničkog u Lučanima, a slavio je domaćin sa minimalnih 1:0 (0:0).

Bila je ovo utakmica puna tenzija. Dovoljno je reći da je trener Lučanaca Neško Milovanović isključen, te je Mlaodst igrala bez trenera. Bilo je dosta uzbuđenja, ali je meč rešen u dva minuta od 80. do 82. minuta.

Igrao se 79. minut kada je Jovanović dobio odličnu loptu u prostor, Perendija je oborio brzonogog napadača, a sudija je pokazao na penal. Siguran izvođač bio je Bojović. Samo dva minuta kasnije napadač Lučanaca Odita je igrao rukom u svom kaznenom prostoru i dosđen je penal za Radnički. Loptu je u ruke uzeo Arsić, ali je Krznarić bio sjajan i zaustavio šut. U 88. minutu Odita je imao šansu da poveća prednost Mladosti, ali je pogodio stativu. Radnički je pokušavao da stigne do izjednačenja, ali u tome nije uspeo.

• Deki 17. Feb 2017. 19:30
    Bio sam i ostao protiv Toleta , ali je za ovu sadasnju garnituru pravi gospodin , zalosno je sta radi savez , registracija , sudjenje .....ogromna tuga !!!"

SLS: Čuka pobedila Napredak, sada je na ‘minus šest’ od plej-ofa (FOTO)

Najnovije

Miodrag Božović posle utakmice sa Bačkom

– Mislim da smo prvo poluvreme odigrali kako treba, napravili smo mnogo šansi koje nismo iskoristili. U drugom poluvremenu smo igrali jako loše. Imali smo igrača više neko vreme, a posle toga i dvojicu više, ali smo na kraju uspeli da postignemo samo jedan gol. Mislim da smo igrali ispod nivoa. Ako budemo igrali ovako … Continue reading Miodrag Božović posle utakmice sa Bačkom

VREMEPLOV: Hidetoši Nakata, Japanac kog su svi voleli i gol Juventusu koji Van der Sara još uvek boli (VIDEO)

Retko koji ljubitelj Serije A i poznavalac Kalča se neće sa oduševljenjem nasmejati kada u razgovoru spomenete ime Hidetošija Nakate, legendarnog fudbalera koji je nosio dres Peruđe, Rome, Parme, Bolonje, Fiorentine i Boltona.

RUSKA VEZA: Evo kom NBA klubu je Miloš Teodosić za sada najbliži…

Srpski plejmejker Miloš Teodosić u centru je pažnje, jer se mediji mesecima bave time gde bi najbolji evropski košarkaš mogao da nastavi karijeru.

JEZIVO: Pogledajte kako je Rus u oktagonu nokautirao Hrvata (VIDEO)

Ruski MMA borac Maksim Grišin na neverovatan način nokautirao rivala iz Hrvatske Mateju Batinića.

VESTI IZ ITALIJE: Bivši centar Partizana slobodan, da li je ovo potencijalno pojačanje crno-belih?

Srpski centar napustio je Ređo Emiliju i slobodan je u izboru nove sredine, još uvek nije poznato gde će…

ABA LIGA: Budućnost se mučila sa ‘panterima’ (VIDEO)

U drugom meču 24. kola ABA lige Budućnost je u Podgorici savladala FMP Železnik 93:84.

SERIJA A: Juventus nastavio da gazi, Atalanta zgazila Napoli (VIDEO)

Juventus je sve bliži odbrani Skudeta, dok je Napoli na svom terenu pao protiv najvećeg hita Serije A ekipe Atalnate koja se sad bori za poziciju ‘tri’.

PRIMERA: Eibar hoće u Evropu (VIDEO)

U poslednjem meču subotnjeg programa 24. kola španske Primere Eibar je do nogu potukao Malagau 3:0 (1:0) i nastavio put ka Evropi.

NASTUPALA U DETROITU: Karleuša je poželela da se slika sa Bobinatorom, evo kako je to izgledalo (FOTO)

Srpska ‘folk diva’ Jelena Karleuša nastupala je u Detroitu, a tamo se srela i sa našim košarkašem Bobanom Marjanovićem.

MALA ŠALA: Grbović govorio o kvalitetima Vrapca, a onda je kolega Tegletija nasmejao sve (VIDEO)

Bilo je veoma zanimljivo u poslednjoj emisiji Zona Press autora Vladana Tegletije u kojoj su gosti bili Milan Gurović i Goran Grbović.