0

SERIJA A: Lacio polako posustaje (VIDEO)

Objavljeno: 28.01.17 u 20:10

Fudbaleri Lacija poraženi su od Kjeva na svom stadionu u okviru 22. kola Serije A. rezultatom 1:0.

Trenutak odluke dogodio se bukvalno u poslednjim momentima meča, kada je Ingleze šokirao sve u Rimu i Kjevu doneo tri boda.

A mogao je Lacio do prednosti  u 23. minutu, kada je Filip Đorđević šutirao glavom, potom je i Anderson imao priliku, pa Lulić… Ipak, šansa Kaćijatorea u 82. minutu bila je uvod u poraz koji Lacio može izbaciti iz trke za plasman u Ligu šampiona.

Lacio je četvrti na tabeli sa 40 bodova, dok Kjevo zauzima desetu poziciju sa 28 bodova.