1

PA NE U TAJ GOL: Napadač Derbija, neverovatnim autogolom doneo prednost Lesteru! (VIDEO)

Objavljeno: 27.01.17 u 22:46

Fudbaleri Derbi Kauntija i Lestera odigrali su večeras meč FA kupa, na kome je viđen jedan zaista bizaran autogol napadača domaćina Darena Benta.

Igrao se osmi minut utakmice kada je Mark Olbrajton izveo korner sa desne strane, nakon čega je nastala mala konfuzija u kaznenom prostoru ‘ovnova’.

Kris Brajd je nailazeću loptu, nespretno, kolenom odbio ka svom golu ali delovalo je da će njegov kiks ispraviti Bent koji se nalazio na gol liniji.

Međutim, da li je u nekadašnjem reprezentativcu Engleske proradio napadački instinkt, ili je pak nešto drugo u pitanju, uglavnom Bent je tu loptu, umesto da je izbije daleko od gola, zakucao u sopstvenu mrežu.

Izvor: Youtube/byShowtime

Ipak u nastavku meča iskusni napadač se iskupio i postigao pogodak tamo gde treba, za izjednačenje a u finišu poluvremena Krejg Brajson je doneo potpuni preokret Derbiju. Konačnih 2:2 postavio je kapiten ‘lisica’, Morgan, u 86. minutu.