0

PREMIJER LIGA: Sautempton razbio šampiona, Tadić pocepao mrežu (VIDEO)

Objavljeno: 22.01.17 u 14:52

Fudbaleri Sautemptona ostvarili su trijumf nad Lesterom u 22. kolu Premijer lige. Konačan rezultat bio je 3:0 (2:0).

Sautempton je za dve klase bio bolji od aktuelnog šampiona Engleske i to je rezultiralo ubedljivom pobedom nad Lesterom, koji je još jednom razočarao.

Domaće je u vođstvo doveo Vard-Provs u 26. minutu, a 13 minuta kasnije Rodrigez je duplirao vođstvo S’otona za, već tada, rešeno pitanje pobednika.

(Izvor: youtube / Arbaz sayed)

Do kraja se u strelce upisao i Dušan Tadić, srpski reprezentativac, i to sa ‘bele tačke’ posle prekršaja Vesa Morgana nad Šejnom Longom.

Srbin je uzeo loptu, zaleteo se i postigao izuzetan gol sa 11 metara, koji ne bi odbranili ni da su na golu stajala dva golmana.

(Izvor: youtube / WADIM)