0

SPEKTAKL: Čaroban gol Roberta Levandovskog za pobedu Bajerna u nadoknadi! (VIDEO)

Objavljeno: 20.01.17 u 22:35

Maestralan pogodak poljskog napadača odlučio je pobednika duela nemačke Bundeslige između Frajburga i minhenskog Bajerna.

Poljak je već bio strelac u 35. minutu kada je izjednačio rezultat i neutralisao pogodak Haberera, a onda je u drugom minutu sudijske nadoknade postigao fenomenalan gol za pobedu bavarskog tima od 2:1.

Naime, posle centaršuta Franka Riberija sa leve strane, Levandovski je primio loptu grudima na u srcu šesnaesterca, što je samo po sebi neobično, zatim u vazduhu još jednom ‘ispimplovao’ loptu, namestivši je tako da je trećim kontaktom, pre nego što je ona pala na zemlju, pošalje neodbranjivim felšom levom nogom u mrežu Frajburga.