0

FOTO screenshot

PRIMERA: Sosijedad ostaje u trci za Evropu (VIDEO)

Objavljeno: 16.01.17 u 22:55

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su Malagu rezultatom 2:0 u meču 18. kola španske Primere, čime su ostali u poziciji koja ih vodi u Ligu Evrope naredne sezone.

Stigli su u Malagu gosti iz San Sebastijana sa namerom da zabeleže trijumf koji će ih ostaviti u trci za plasman u evrokupove, ali prvo poluvreme nije prošlo kako su zamislili, pa je rezultat nakon 45 minuta igre bio 0:0.

Ipak, u drugom periodu igre stvari su krenule bolje po Sosijedad, pritisak je urodio plodom, i golovima Martineza u 50. iz slobodnog udarca, te Huanmija 12 minuta kasnije obezbeđena je deseta pobeda u ovogodišnjem izdanju šampionata Španije.