0

DVE KRAJNOSTI: Pedro doneo prednost Čelsiju sjajnim golom, a onda promašio gotovo nemoguće (VIDEO)

Objavljeno: 08.01.17 u 16:50

U meču između Čelsija i Piterboroa krilni napadač ‘plavaca’ prvo je oduševio, a onda se i obrukao promašajem u aktuelnom meču FA Kupa.

Posle prvih 45 minuta meča između Čelsija i Piterboroa rezultat je 2:0, a prvi gol za domaće postigao je Pedro u 18. minutu.

I to na sjajan način, posle odbijene lopte na levoj strani šesnaesterca, namestio se na desnu nogu i pogodio same rašlje gostujuće mreže.

(Izvor: youtube / oFOOTBALLE TV)

Nešto kasnije Pedro je imao da postigne svoj i Čelsijev drugi gol na meču, ali je umesto toga pogodio prečku iz više nego izgledne pozicije.

Njegov osmeh posle toga sve je rekao, jer ni njemu nije bilo jasno kako je uspeo ovo da promaši.