0

LISICE, PA U ZATVOR: Bezobrazan, bahat, sraman potez Bendžamina Mendija! (VIDEO)

Objavljeno: 19.12.16 u 00:03

Retko glup crveni karton dobio je večeras defanzivac Monaka.

Olimpik Lion je večeras iz Monaka otišao pevajući, sa tri boda u džepu i pobedom od 3:1. Njoj je ‘kumovao’ u velikoj meri štoper Bendžamin Mendi koji je napravio potez ‘za zatvor’ još u prvom poluvremenu ove utakmice.

Mendi je u 39. minutu iz besa, ali je nepoznato zbog čega, šutnuo sa leđa igrača gostujućeg tima i dobio direktan crveni karton.

OVO JE NESTVARNO: Leo Mesi pokazao fudbalsku magiju kao nikada do sada! (VIDEO)

Sve se to desilo daleko od lopte i pogleda sudije, ali nije prošlo neopaženo od strane drugih arbitara, a nadamo se da neće ni od strane zvaničnika francuske Lige 1, jer je ovaj potez zaista zaslužio drastičnu kaznu.

(Izvor: youtube / AMC Football)