0

PRIMERA: Dva gola Vijeta za tri minuta, dva žuta Ramija za minut! (VIDEO)

Objavljeno: 18.12.16 u 00:15

Ekipa Horhea Sampaolija je pobedila Malagu rezultatom 4:1.
Predivno veče za domaće navijače na „Ramon Sančez Piskuanu“ je otvorio Lusijano Vijeto pogotkom u 25. minutu igre na asistenciju Nzonzija. Isti igrač je bio strelac i drugog pogotka nakon solo prodora tri minuta kasnije.

Već šest minuta posle dupliranja prednosti, treći gol za Sevilju postiže Ben Jeder, da bi Vijeto asistirao Vitolu za gol u 35. minutu utakmice.

4-0 Vitolo Goal Sevilla FC 4-0 Málaga CF – 17… by billiemccarroll

Da su se gosti pitali, drugo poluvreme se verovatno ne bi ni igralo, ali su uspeli da preko Ramireza smanje na 4:1 u 64. minutu. Pre toga je štoper Rami zbog starta i prigovora u istom minutu dobio dva žuta kartona.