0

PRIMERA: Betis ‘izvukao‘ važnu pobedu, het-trik Ibore (VIDEO)

Objavljeno: 11.12.16 u 23:12

Danas su u španskoj ligi slavili Betis, Espanjol i Sevilja, dok su Eibar i Alaves igrali bez golova.
Betis je preko miljenika navijača Kastra stigao do velike pobede nad Bilbaom koji je tokom cele utakmice napadao domaćina ali bez realizacije. Atletik Bilbao nije iskoristio šansu da barem na 24 sata „skoči“ na deobu četvrte pozicije.

Ruben Castro Goal HD – Real Betis 1-0 Athletic… by FootballLiveGoals

Neočekivano efikasno drugo poluvreme je odigrano na meču Espanjola i Hihona nakon uspavljujućeg prvog. Kaisedo je otvorio listu strelaca tog meča pogotkom u 54. minutu, Leo Baptistao je, tada se mislilo, otklonio sve sumnje u pitanje pobednika, ali je dva minuta kasnije, u 92. minutu, Čop smanjio na 2:1. To je na razočaranje navijača gostiju bio konačan ishod.

Iborra Goal HD – Celta Vigot0-1tSevilla 11.12.2016 by nammakuidla

I na meču Selte i Sevilje nije bilo golova u prvih 45 minuta, a sigurno pobedu gostiju je najavio Ibora u 51. minutu. Isti fudbaler je pogodio još dvaput u završnici i kompletirao het-trik za devetu pobedu Sevilje ove sezone.

Na meču Eibara i Alavesa nije bilo golova, mada su gosti bili opasniji rival i čak triput gađali u okvir gola Rodrigeza ali bezuspešno. Na drugoj strani, Eibar je bio bezopasan.