0

PRIMERA: Selta rutinski protiv fenjeraša

Objavljeno: 27.11.16 u 20:23

Već je u prvom delu igre bilo jasno da će Granada u Vigu nastaviti loš niz.

Zvezda večeri je na Balaidosu bio Iago Aspas, ljubimac domaće publike. Španac je uz pogodak u 23. minutu upisao i asistenciju za Bongondu u 39.

Nakon drugog pogotka, Selta je nastavila sa napadačkom igrom dok Granada nije uspevala da dođe do prave prilike tokom celog meča pa je odnos u šutevima u okvir bio 6:1.

Baš iz jedinog šuta u okvir, gostujući tim je uspeo da umanji zaostatak nakon greške odbrane Selte, ali ne i da izbegne poraz. Strelac je bio Ukrajinac Artem Kravec.

Tačku na meč je stavio Pape Čajh Diop za manje od 10 minuta koliko je bio na terenu.

Tim iz Viga će u narednom kolu snage odmeriti sa Betisom dok će Granada prvi trijumf ove sezone pokušati da ostvari protiv Sevilje.