0

BUNDESLIGA: Dva uzbudljiva minuta na Komercbank areni za treći poraz Dortmunda (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.16 u 17:43

Iako se činilo da će pogotkom Obamejanga za 1:1 u 77. Dortmund izbeći poraz u Frankfurtu, majstorijom Švajcarca balkanse krvi, Harisa Seferovića, Ajntraht je slavio.

Umorne ‘milionere’ je načeo prekaljeni mađarski internacionalac Sabolč Husti golom na otvaranju drugog poluvremena. Odličnim podorom Osmana Dembelea po desnoj strani i centaršutom koji je trzajem glavom u gol pretvorio Obamejang došlo je do izjednačenja. Čovek odluke bio je Haris Seferović koji se upisao u listu strelaca na asistenciju Hustija.

Najviše golova postignuto je na AOL areni u Hamburgu gde je rezultat bio 2:2. Domaći tim je dva puta dolazio do vodstva ali je Verder uspevao da izjednači. Gnabri je golom u poslednjem minutu prvog dela igre nastavio seriju dobrih partija.

Identičnim rezultatom su se završile utakmice između ekipa Ingolštada i Volfsburga, kao i Menhengladbaha i Hofenhajma – 1:1. Golova jedino nije bilo na utakmici Keln – Augsburg.