0

IGRA KAO U TRANSU: Čarobna asistencija Radovića, ovo u Partizanu nismo gledali! (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.16 u 22:18

Srbi obeležavaju utakmicu u Dortmundu, iako Legija gubi u meču sa rekordnim brojem golova.

Nakon što je Aleksandar Prijović postigao fantastičan gol na startu utakmice, a onda Dortmund odgovorio goleadom u prvom poluvremenu uz još jedan pogodak Prijovića, i drugi Srbin se istakao u susretu na Signal Iduna Parku.

Miroslav Radović je bio asistent za Mišala Kučarzjuka u 57. minutu i to na koji način.

Desnom spoljnom idealno je pronašao saigrača, koji je bez većih problema treći put zatresao mrežu Borusije. U Partizanu tako nešto nismo imali prilike da vidimo.

Rezultat na semaforu je već tada glasio 6:3. Nešto kasnije je goleada nastavljena, a Radović je upisao novu asistenciju za Nikolića i rezultat od, verovali ili ne – 7:4.

(Izvor: youtube / Sportshub)