0

SERIJA A: Juvetus pregazio Sampu, Roma preokrenula (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.16 u 23:41

Juventus je sa 4:1 doslovno potopio Sampdoriju sa 4:1, dok je Roma posle vođstva Sauola, slavila sa ubedljivih 3:1.

Ekipa Torina, koju s klupe predvodi Siniša Mihajlović imala je gotovo do kraja meča bod u džepu, ali je svojim drugim golom na meču Ikardi ceo plen ostavio u Milanu.

Adem Ljajić odigrao je ceo meč.

(Izvor:youtube/FutbolMafia: Your football channel)

Roma je na gostovanju bila bolja od Sasuola – 3:1. ’Vučica’ je gubila u prvom poluvremenu pošto je Paolo Kanavaro u 12. minutu bio stelac gola za domaći tim.

KAKVA GOLČINA: Hames nije mogao da veruje, Zidan se oduševio! (VIDEO)

U nastavku utakmice dva gola postigao je Edin Džeko, prvo u 7, a potom iz penala u 76. Dva minuta kasnije Radža Naingolan postiže treći pogodak.

(Izvor:youtube/DyanTUBE)

Kjevo – Bolonja 1:1 (0:0)