0

SERIJA A: Roma se umešala u vrh tabele, na Olimpiku je stradao Palermo (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.16 u 23:26

Deveto kolo Serije A završeno je ubedljivom pobedom Rome nad Palermom rezultatom 4:1 (1:0).

Roma je još jednom pokazala sav svom napadački potencijal, a to je na svojoj koži najviše osetio Palermo. Sicilijanci su večeras ispraćeni sa četiri gola u mreži, ali je posle prvih 45 minuta bilo ‘samo’ 1:0.

Gol je u 31 minutu postigao Mohamed Salah. Međutim, već u nastavku do izražaja je došao napad ‘vučice’. Prvo je prednost udvostručio Paredes, da bi pobedu do kraja potvrdili Džeko u 68. i El Šaravi u 82. minutu.

‘Počasni’ pogodak za goste postigao je Kvaison, ali će to biti slaba uteha za Palermo.

(Izvor: youtube / DyanTUBE)