0

PRIMERA: Madrid ponovo slavi Moratu, Real se vratio na vrh (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.16 u 23:14

Fudbaleri Real Madrida savladali su Atletik Bilbao sa 2:1 (1:1) u poslednjem meču devetog kola španske Primere.

Real je večerašnji meč dočekao u dobrom raspoloženju i tako je i počeo meč. Isko je oteo loptu od smušene odbrane Atletik Bilbaa u kaznenom prostoru gostiju, prosledio je do Karima Benzeme koji je lako spakovao u mrežu Iraizoza.

Međutim, kasnije se ispostavilo da je golman Bilbaa imao jednu od najboljih utakmica u poslednje vreme i da je to vodilo njegov tim ka bodu. Posebno posle izjednačenja koje je gostima doneo Sabin u 27. minutu.

Real je, očekivano, krenuo u veliku ofanzivu u drugom poluvremenu, ali nije bilo ključa za otključavanje Iraizozove brave. Sve dok se nije pojavio Alvaro Morata i u 83. minutu ponovo postao junak Reala.

Još jednom je Iraizoz odbranio zicer Morati, ali je iz drugog pokušaja lopta ipak odsela u mreži za pobedu Reala i povratak na prvo mesto Primere.

(Izvor: youtube / MadridistaTV)