0

BUNDESLIGA: Šalke ubedljiv protiv Majnca (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.16 u 19:34

U poslednjem meču osmog kola nemačke Bundeslige, Šalke je ubedljivo savladao Majnc u Gelzenkirhenu rezultatom 3:0 (1:0).

U meču dva tima koji se pored Bundeslige takmiče i u Ligi Evrope, bolji je bio domaćin iz Gelzenkirhena koji je goste, možda i neočekivano ubedljivo, razbio sa 3:0.

Goleadu je započeo Bentaleb u 23. minutu i sa ‘minimalnom prednošću za Šalke se otišlo na veliki odmor.

(Izvor: youtube / BOUZID HD)

Tek što je počelo drugo poluvreme, posle samo tri minuta igre, videli smo novi gol u mreži Majnca, a strelac je ovog puta bio Mejer.

Majnc danas nije imao puno šansi, a sudbinu im je zapečatio ponovo Bentaleb, golom u 61. minutu, kada je meč praktično bio završen.

Srpski reprezentativac Matija Nastasić odigrao je svih 90 minuta za pobednički tim.