2

LIGA ŠAMPIONA: Barsa razbila Siti, Arsenal demolirao ‘dželata’ Crvene zvezde (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.16 u 23:04

Utakmice večerašnjeg programa Lige šampiona pokazale su zašto najbogatiji klubovi žele ligu samo za sebe, bez recimo ekipa sa Balkana i istočne Evrope.

Derbi večeri odigran je u grupi „C“ gde je Barselona sa 4:0 deklasirala Mančester siti. Sve je počelo u 17. minutu kada je Iniesta asistirao do Mesija, a ovaj se „ušetao u gol „građana“ 1:0. Siti je oružije položio u 53. minutu kada je golman Bravo dobio crveni karton od našeg arbitra Milorada Mažića. U 61. minutu bilo je 2:0. Aktei isti, Iniesta dodaje, a Mesi pogađa. Pitanje pobednika rešeno je u 69. minutu kada je Suarez uposlio Mesija, a ovaj postigao het-trik. Barselona je u 73. minutu ostala bez isključenog Mtijea, što je bio drugi crveni karton koji je pokazao Maažić. Srpski sudija je ponovo bio u prvom planu kada je u 87. minutu dosudio penal za Barselonu. Nejmar je promašio, ali se kasnije ispravio i postavio konačnih 4:0. U istoj grupi Menhengladbah je do nogu potukao Seltik 2:0. Barselona sada ima devet bodova, Siti četiri, a Menhengladbah tri boda.

All Goals HD – Celtic 0-2 B. Monchengladbach… by eurofoot2

Arsenal je na svom terenu razmontirao Ludogorec 6:0, a junak utakmice bio je Ozil sa tri gola i asistencijom. U istoj grupi PSŽ je na svom terenu bio bolji od Bazela 3:0. Najveće iznenađenje priredila je ekipa Bešiktaša koja je sa 3:2 na „San Paulu“ bila bolja od Napolija. Benfika je takođe u ovoj grupi slavila u gostima nad Dinamom u Kijevu 2:0. Sigurni su bili Bajern i Atletiko. Bavarci su na svom terenu sa 4:1 ugasili svetlo Filipsovcima, dok su „jorgandžije“ u Rusiji bile bolje od Rostova 1:0 golom Karaska.