0

PREMIJER LIGA: Čelsi uspešan protiv Hala, a Vest Hem nikako da pobedi (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.16 u 18:07

Odigrano je još četiri meča u Premijer ligi, na kojima je pobedu ostvario samo Čelsi i to na gostovanju Halu rezultatom 2:0 (0:0).

Menadžer Čelsija, Antonio Konte, je protiv Hala počeo sa Nemanjom Matićem u postavi, ali bez Branislava Ivanovića, ali u prvih 45 minuta nikako nije mogao da probije odbranu domaćina.

Međutim, bravu je otključai Vilijam u 61. minutu, da bi posle šest minuta pobedu potvrdio Dijego Košta za tri važna boda ekipe sa Stamford bridža.

Interesantno, oba gola postignuta su na vrlo sličan i jako lep način.

(Izvor: youtube / GOLAZO)

Vest Hem na svom novom stadionu nikako ne uspeva da pobedi, a posle nedavnog poraza od Sautemptona u meču u kom su stvarali dosta šansi, ni danas protiv Midlzbroa nisu uspeli da osvoje sva tri boda.

Moraće da se zadovolje samo jednim, a sudeći po kretanju rezultata mogli bi da budu zadovoljni tim bodom. Jer, Stuani je doveo goste u vođstvo u 51. minutu.

Brzo izjednačenje je doneo Paje šest minuta kasnije i to golom koji će obeležiti kolo u Premijer ligi:

(Izvor: youtube / FOOTWEBHD)

Do kraja su ‘čekićari’ napadali, ali nisu uspeli da dođu do preokreta i krajnje pobede.