0

LJUDI, KAKAV JE OVO SVEMIRSKI FUDBAL: Poslastica za kraj vikenda stiže nam sa ‘Bombonjere’! (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.16 u 00:34

Boka Juniors razbila je Kuilmes golovima koje kao da su postizali ljudi sa druge planete!

Utakmica između Boke Juniors i Kuilmesa je još uvek u toku, a sredinom drugog poluvremena domaći tim na ‘Bombonjeri’ vodi sa 4:1. Taj rezultat glasio je već posle 25 minuta igre na najpopularnijem argentinskom stadionu, čiji su posetioci bili svedoci nekoliko spektakularnih pogodaka.

Većinski na njihovu radost, pošto su bili delo igrača Boke, tačnije Darija Benedeta koji je apsolutna zvezda utakmice i cele večeri. Evo i zbog čega.

Majstor je već u petom minutu pokrenuo goleadu svog tima golom – petom.

(Izvor: youtube / Futbol Leaks)

Zatim je usledio najbolji deo. Benedeto je u 18. minutu poslao pravi projektil u mrežu gostiju sa gotovo 40 metara.

Daljina nije ni toliko impresivna, koliko jačina kojom je loptu poslao ka golu. Pravo ‘u devedeset’, čisto da ‘ubije pauka’.

Sve je začinio novim golom u 25. minutu posle čarobnog prodora i driblinga Pavona. Nepunih pola sata za istinsko uživanje na ‘Bombonjeri’. Kakvo dugo nije viđeno.

(Izvor: youtube / FutbolTVMundo)