0

BUNDESLIGA: ‘Milioneri’ nastavili da pune, pao Frajburg (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.16 u 22:44

U premijernom meču 5. kola Bundeslige Borusija Dortmund je na svom terenu savladala Frajburg 3:1 (1:0).

‘Milioneri’ će se bar na 24 sata izjednačiti sa Bajernom po broju bodova. Bourisja je na Signal Iduna parka preslišala Frajburg 3:1. Domaćin je odbranu gostiju probio tek u 45. minutu kada je Dembele asistirao do Aubemejanga, a ovaj nastavio seriju golova – 1:0.

Drugo poluvreme počelo je sjajno za domaćina, Pišček je postigao gol za 2:0. Gosti su se u igru vratili u 60. minutu preko Filipa, ali to nije uticalo na konačni ishod. Borusija je u nadoknadi vremena stigla do trećeg gola kada je asistenciju Kastra golom krunisao Guererio.

Боруссия Дортмунд – Фрайбург 3-1 (23 сентября 2016 г, Чемпионат Германии) от Независимый спорт на Rutube.