0

LIGA KUP ENGLESKE: Grujić starter u pobedi Liverpula, Arsenal napunio mrežu Stojkovića (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.16 u 23:32

Favoriti su mahom bili uspešni u današnjim mečevima šesnaestine finala Liga Kupa Engleske, a na terenu su bila dvojica srpskih internacionalaca.

Marko Grujić je, posle dužeg vremena, večeras bio starter za Liverpul. Tim Jirgena Klopa večeras je igrao na gostovanju Derbiju i bivši fudbaler Crvene zvezde je prikazao solidnu partiju u pobedi svog tima.

Golove za tim sa Enfilda postigli su Klavan u 24, Kutinjo u 50 i Oriđi u 54. minutu utakmice za prolaz među 16 najboljih timova.

GOLČINA SA 30 METARA: Džaka ‘slomio prste’ Stojkoviću (VIDEO)

Još jedan Srbin bio je danas na terenu, ali se nije tako proslavio. Vladimir Stojković je protiv Arsenala prošao kao ‘bos po trnju’ pošto su mu ‘tobdžije’ napunile mrežu sa četiri pogotka.

Goleadu na stadionu Notingem Foresta započeo je Granit Džaka golom sa 30 metara o kom smo već pisali, da bi u drugom poluvremenu strelci za Arsenal bili Perez u 60. iz penala 71. minutu i Okslej Čemberlejn u trećem minutu nadoknade.

Aleksandar Mitrović se nije našao na terenu, a njegov Njukasl je prošao ekipu Vulverhemptona rezultatom 2:0.

Zanimljiv duel odigrali su i Lester i Čelsi. Domaći su poveli sa 2:0, Čelsi izjednačio u drugom poluvremenu, a onda u produžecima srušio šampiona Engleske.