0

FOTO screenshot

PRIMERA: Barselona pregazila Leganjes (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.16 u 15:16

Mesi, Nejmar, Suarez… Tri lagane kontre i lake egzekucije, penal i golčina Rafinje bili su dovoljni za trijumf na gostovanju Leganjesu od 5:1. Jedini pogodak za Leganjes delo je Gabrijela Apela, i to veoma lep iz slobodnog udarca.

Barselona je lako došla do 3:0. Tri maltene preslikane akcije uz tri veoma lake egzekucije preko Mesija (15), Suareza (31) i Nejmara (44), donele su Barseloni veliku prednost u prvom poluvremenu, a Katalonci nisu usporili ni u drugih 45 minuta. Prvo je Mesi pogodio iz penala u 55, da bi peti gol, ujedno i najlpeši Barselonin, bio delo Rafinje u 64. minutu.

Jedini gol, ali prelep, za Leganjes dao je Apel, i to iz slobodnog udarca, 10 minuta pre kraja.

Barselona je ovom pobedom preuzela čelo tabele, ali uz meč više od Reala iz Madrida, Sevilje i Sportinga.