0

PRIMERA: Las Palmas razbio Valensiju na ‘Mestalji’ (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.16 u 00:05

U poslednjem meču uvodnog kola Primere, Las Palmas je na iznenađenje mnogih savladao Valensiju na gostovanju rezultatom 4:2 (3:2).

Dovedeš jednog bivšeg igrača Intera, jednog iz Milana i pobediš Valensiju na otvaranju nove sezone u španskoj Primere. Otprilike to je bio recept Las Palmasa po svemu viđenom u utakmici protiv Valensije na ‘Mestalji’.

‘Slepi miševi’ otvorili su meč na sjajan način i već posle pet minuta igre povela sa 1:0. Strelac gola glavom iz kornera bio je Mina. Međutim, izjednačenje je stiglo za 11 minuta kada je Marko Livaja, nekadašnji napadač Intera, maestralnim trzajem glavom utišao ‘Mestalju’.

To je bio samo početak goleade gostiju, pošto je u 24. minutu dosuđen jedanaesterac za Las Palmas, a odgovornost preuzeo Viera i vrlo sigurno doneo preokret svom timu.

PRIMERA: Meč sa velikim brojem šansi, ali samo jednim golom – Leganjesu istorijska pobeda (VIDEO)

Novi ‘hladan tuš’ za domaće navijače stigao je u 31. minutu kada je bivši igrač Milana Kevin Princ-Boateng na identičan način kao Livaja postigao gol za neočekivanih 3:1 u korist Las Palmasa.

Odgovor Valensije stigao je posle svega pet minuta, drugim golom Mine, posle čega smo do kraja meča gledali napade domaćih, ali bezuspešne.

Jedino što smo videli jeste četvrti gol Las Palmasa, a drugi na meču Marka Livaje, koji je u kontri rešio sve dileme oko pitanja pobednika na ovom susretu.

(Izvor: youtube / Maxim _)