0

PREMIJER LIGA: Lester ima tri meč lopte – Totenhem samo do boda protiv VBA! (VIDEO)

Objavljeno: 25.04.16 u 22:56

U poslednjem meču 35. kola Premijer lige, Totenhem je odigrao tek 1:1 protiv ekipe Vest Bromvič Albiona, što će „Sparse“ verovatno ostaviti bez titule. Kako je Lester savladao Svonsi, „Lisicama“ je dovoljan jedan remi na preostale tri utakmice kako bi i matematički osigurao epitet najvećeg iznenađenja Evrope.

Totenhem je dobro otvorio utakmicu, napadao, da bi do prednosti došao u 33. minutu. Lamela je centrirao iz slobodnog udarca, fudbaler VBA Kreg Doson loše je reagovao u svom kaznenom prostoru i, nakon manje gužve, loptu sproveo u sopstvenu mrežu.

KOLEGE SU IZABRALE: Rijad Marez proglašen za najboljeg igrača Premijer lige (FOTO)

(Youtube/NBC)

I činilo se da će „Sparsi“ uspeti da sačuvaju vođstvo, Doson je rešio da ne dopusti da mu nalepe epitet tragičara. Centaršut iz kornera u 73. minutu Krega Gardnera ispratio je sjajno, skočio, nadvisio Ljorisa i poslao loptu u mrežu za 1:1, bod koji je ekipi VBA doneo siguran opstanak u Premijer ligi, a, što je mnogo bitnije, timu Lestera priliku da 1. maja titulu osvoji na gostovanju Mančester Junajtedu.

(Youtube/FootyGoalsHD)

PREMIJER LIGA: ‘Lisice’ grabe ka tituli, Svonsi stradao sa četiri komada u mreži (VIDEO)