0

PREMIJER LIGA: ‘Lisice’ grabe ka tituli, Svonsi stradao sa četiri komada u mreži (VIDEO)

Objavljeno: 24.04.16 u 19:13

Fudbaleri Lestera su i bez najboljeg strelca Džejmija Vardija bili efikasni i sa 4:0 (2:0) u 35. kolu engleske Premijer lige.

Iako su mnogi sumnjali, Lester je pokazao da može i bez Džejmija Vardija da igra vrlo dobro i bude itekako efikasan. Na svom stadionu, ‘lisice’ su preplašile goste iz Svonsija i nanele im težak poraz.

Seriju golova Lestera započeo je Rijad Marez u 10. minutu posle velike greške defanzivca gostiju Vilijamsa, a nastavio ju je Uljoa svojim prvim pogotkom na meču u 30. minutu.

U 60. minutu Uljoa je postigao svoj drugi pogodak na meču, a konalan rezultat je postavio Oldbrajton pet minuta pre kraja susreta.

Lesteru sada ostaje

Lester sada ima osam bodova više u odnosu na Totenhem, ali i utakmicu više i dosta teži raspored do kraja prvenstva.