FOTO screenshot

PRIMERA: Granada i Hetafe se bore za opstanak, Levanteu se smeši Segunda (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.16 u 23:09

Posle 34. odigrana kola Primere jasno je da će Levante najverovatnije u drugu ligu.

Tim iz Valensije je u direktnom dvoboju za opstanak demoliran od Granade 5:1. Domaćin je poveo već u 25. minutu golom Sukesa. El Arabi je deset minuta kasnije povisio na 2:0 iz penala. Ubedljiv trijumf najavio je Ročina u 44. minutu. Garsija je smanjio u 82. minutu, ali je do kraja meča El Arabi „upisao“ het-trik za konačnih 5:1.

(Izvor: RuTube)

Pobedu važnu u borbi za opstanak zabeležio je Hetafe. Madriđani su uspeli ono što nisu Real i Barsa, a to je da pobede Real Sosijedad u Baskiji. Tim sa Anoete je poveo golom Vele u 19. minutu. Ipak, poslednjim trenucima prvog dela igre izjednačio je Sarabija. Pobedu Hetafeu doneo je Vaskez sa penala u 56. minutu. Bivši napadač Partizana, Stefan Šćepović je u igri proveo svega 30 minuta.