0

RASPOLOŽENI PARTIZANOVCI: Jojić vodio Keln do pobede (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.16 u 19:34

U poslednjem meču 30. kola Bundeslige, Keln je kao gost savladao Majnc 3:2, a jedan od junaka bio je bivši fudbaler Partizana.

Majnc juri Ligu šampiona, ali je ona posle duela sa „jarčevima“ miljama daleko. Na put crveno-belima stao je bivši vezista Partizana, Miloš Jojić koji je u 74. minutu pogodio za rezultat 2:2. Majnc je samo deset minuta pre tog gola vodio sa 2:0.

PARTIZANU NIJE BIO POTREBAN: Golčina Petra Grbića za televizijske špice (VIDEO)

Miloš Jojić je u tom 74. minutu golom krunisao prelepu akciju svog tima u kojoj su učestvovali reprezentativac Srbije Mladenović, Gerhart i na kraju Jojić. Evo kako je sve to izgledalo:

(Izvor: RuTube)

Modeste je u 83. minutu doeno preokret Kelnu i tri veoma važna boda.