0

PARTIZANU NIJE BIO POTREBAN: Golčina Petra Grbića za televizijske špice (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.16 u 18:27

Ovaj fenomenalan gol proslavio je u zagrljaju još jednog partizanovca i sadašnjeg saigrača.

Izgleda da je Petar Grbić fudbalski ‘proradio’ od kako se zimus preselio u turski Ahisar. Na današnjem meču protiv Burse postigao je spektakularan gol kojim je pogurao svoj tim ka pobedi na ovom neugodnom gostovanju.

I ne samo ka pobedi, već i ka mestu koje bi na kraju prvenstva moglo da odvede Ahisar u Ligu Evrope.

PUKLA BRUKA: Da li je to košarkaš Partizana oduševljen Delijama i navija za Zvezdu?! (VIDEO)

U 72. minutu, deset minuta nakon što je ušao u igru, Grbić je posle solo prodora zakucao loptu pod prečku sa oko 20 metara od protivničkog gola. Bio je to njegov prvenac u dresu turskog tima, i to kakav.

Odmah je potrčao u zagrljaj saigraču iz Partizana i sada u Ahisaru, golmanu Milanu Lukaču koji je ovaj meč proveo na klupi.

Petar Grbic Goal HD – Bursaspor 0-1 Akhisar… by Bundes_Liga

Grbićev i Lukačev tim je na kraju slavio sa 2:0 i trenutno je na šestom mestu turskog šampionata.