0

FUTSALERI NISU USPELI: Portugalija – Srbija 2:1

Objavljeno: 12.04.16 u 22:11

Futsaleri Portugalije savladali su reprezentaciju Srbije i drugi put u baražu za SP koje će ove godine biti održano u Kolumbiji.

Reprezentacija Srbije je u Portugaliju otišla sa nadom da će uspeti da iznenade favorizovane Porugalce i nadoknadi minus od jednog gola iz meča u Beogradu.

FUTSAL: Portugalci mnogo bliži Mondijalu, osveta Srbiji za poraz na EP (VIDEO)

Prvo poluvreme proteklo je u inicijativi Portugalaca, ali je Miodrag Aksentijević vrhunkskim odbranama sačuvao mrežu Srbije, pa je odmor dočekan bez golova.

Drugih 20 minuta bilo je znatno drugačije. Prvi su do pogotka došli Portugalci, i to u 24. minutu preko Kardinala. Na 1:1 izjednačio je Ristić nakon sjajne kontre našeg tima i odlične asistencije kapitena Perića.

Ipak, nedoumicu oko putnika na Svetsko prvenstvo rešio je Tijago Brito u 31. minutu, kada je iskoristio trenutak nepažnje odbrane Srbije i pas Kardinala prosledio u mrežu.

RIKARDINJOV PELCER: Novo futsal ludilo (VIDEO)