0

LIGA ŠAMPIONA 1/8 FINALA: ‘Nula’ u Mančesteru, ‘građani’ u četvrtfinalu (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.16 u 22:45

U revanš meču osmine finala Lige šampiona, Mančester siti i Dinamo iz Kijeva igrali su nerešeno 0:0, a dalje je prošao engleski predstavnik zbog pobede u gostima od 3:1.

Ličilo je kao da oba tima jedva čekaju da se utakmica završi. Mančester siti je bio svestan visoke prednosti, a Dinamo realan, te nije mnogo kidisao ka golu „građana“. U prvom delu igre agilniji je bio domaćin, ali bez opasnih šansi. Do prave prve prilike Siti je stigao u 61. minutu kada je pokušaj Navasa završio pored gola.

Pred kraj meča Dinamo je mogao do Pirove pobede. Prvo je pokušao u 87. minutu Bujalski, da bi u 94. minutu Jakovenko šutirao glavom, a Hart sigurno intervenisao. Na kraju sironašnih 0;0,

(Izvor: RuTube)