0

SAMO U ZVEZDI NIKAKO: Despotović ‘rešeta’ u Kazahstanu, asistent junak ‘zlatnih orlića’ (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.16 u 14:01

Šampion Kazahstana krenuo je pobedom u novoj sezoni, a do nje su je vodili Srbi.

Astana je upisala prva tri boda. Veoma teško, posle preokreta prtov Šahtjor Karagandija na svom terenu. Gosti su poveli u 8. minutu kada je precizan bio Ubink. Ipak, u drugih 45 minuta Astana je napravila veliki preokret, a za to su bili zaslužni Srbi.

Igrao se 50. minut kada je junak „zlatnih orlića“ Nemanja Maksimović probio po levom boku, centrirao, a bivši napadač Crvene zvezde, Đorđe Despotović loptu glavom poslao u mrežu. Do kraja utakmice Astana je postigla gol preko Nuserbajeva i slavila je sa 2:1. Gol šampiona Kazahstana branio je Nenad Erić.

(Izvor: YouTube/ФУТБОЛЧИК И НУРИК)