0

GRUJIĆ ISPALJUJE ĐULAD: Tatić sprečio vođstvo Zvezde (VIDEO)

Objavljeno: 05.03.16 u 18:49

Fudbaleri Crvene zvezde imaju dosta muke da pronađu pravi ritam u meču protiv Jagodine koji se igra u okviru 25. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su najbliži golu bili u 33. minutu kada je posle topovskog udarca Marka Grujića sa preko 25 metara golman gostiju Tatić teškom mukom uspeo da spreči da lopta završi u mrežu. I pored toga što intervencija nije bila najbolja lopta je ipak završila u korneru, a ne u njegovom golu.

(Izvor: Dailymotion/Goals 365 HD)

Posle prvih 45 minuta rezultat je 0:0, prilika je bilo na obe strane, a bolje su imali gosti. Ipak crveno-beli su mogli na odmor da odu sa prednošću da su u završnici Vijeira i Katai iskoristili prilike koje su im se ukazale.