0

KUP SRBIJE: Vojvodina ispustila pobedu, Javor bolji na ‘penal ruletu’ (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.16 u 18:07

U trećem meču četvrtfinala kupa Srbije Javor je nakon boljeg izvođenja penala (5:3) pobedio Vojvodinu

U uvodnim trenucima meča ekipa Javora je imala inicijativu koja se isplatila u 25. minutu prelepim golom Marko Docić iz slobodnog udarca. I posle toga Ivanjčani su nastavila sa napadima, dok Vojvodina nije imala pravu priliku do odlaska na odmor.

(uzvor: youtube/Planeta SportaTV)

Drugi deo je doneo više uzbuđenja. Videli smo čak tri gola. Prvi je delo novajlije u timu „lala“ Nikole Ašćerića u 48. minutu, a preokret Novosađanima donosi Filip Malbašić u 69. minutu.

Međutim, u neizvesnosj završnici Javor stiže do izjednačenja, strelac je Jovan Đokić u 89. minutu, pa je trećeg učesnika polufinala Kupa Srbije odlučila penal serija u kojoj je domaći tim imao više sreće.