0

PREMIJER LIGA: Pet golova u Birmingemu, tri boda domaćinu (VIDEO)

Objavljeno: 27.02.16 u 20:26

U prvih pet utakmica 27. kola Premijer lige viđeno je samo osam golova, ali su zato Vest Bromvič i Kristal Palas bili prilično raspoloženi – 3:2 (3:0).

Domaćin je imao sigurno vođstvo posle prvih 45 minuta, tačnije u 31. je došao do ubedljivih 3:0 i činilo se da se gostima smeši katastrofa. Međutim Vikam je najpre vratio nadu Palasu, a kada je u 80. minutu smanjiop na 3:2 lepim golom iz slobodnjaka zavladala je panika u redovima Vest Bromviča. Ipak, ekipa iz Londona nije imala snage da dođe do trećeg gola i makar jednog boda.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

VBA sada ima 35 bodova odnonso izjednačio se sa Evertonom na 12. mestu na tabeli, dok je Kristal Palas ostao na 32 poena, ali je od opasne zone udaljen velikih osam bodova.