0

PRIMERA: Ronaldo pogurao Barselonu ka tituli (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.16 u 18:50

Barselona je sve bliža odbrani krune u Španiji, pošto je Real Madrid kao gost igrao samo 1:1 (1:0) protiv Malage.

„Kraljevski klub“ na čelu sa Zinedinom Zidanom sada zaostaje devet bodova za Barselonom. Jedan od glavnih krivaca za to je prva zvezda Reala Kristijano Ronaldo. Portugalac je protiv Malage promašio penal koji bi gostima doneo sigurna tri boda.

Real je poveo u 33. minutu kada je Kros izveo slobodan udarac sa desne strane, a Ronaldo efektno glavom pogodio za 0:1. Samo tri minuta kasnije Portugalca je oborio Velinton, a sudija je pokazao na „belu tačku“. Umesto 0:2, šut Ronalda je zaustavio Kameni.

Taj momenat utakmice pozitivno je uticao na fudbalere Malage, koji su se zainatili da velikom rivalu otmu bar bod. U tome su uspeli u 66. minutu kada je Albentosa izjednačio na 1:1.

Real Madrid je posle novog kiksa šanse u borbi za titulu sa Barselonom i Atletiko Madridom sveo na minimum.

(Izvor: RuTube)